Progress i jest formą progresu przeznaczoną dla rodziców, jeśli chcą pomóc jej w zdobyciu kolegium-szkoły dla starszych dzieci. Jest to postęp rządu szeroko otwarty z obszaru szkolenia w USA i jest również otwarty na przejście i rozpoczęcie działalności gospodarczej uczniów i rodziców.

pozyczki online firmy

Pożyczenie rodzica i zaliczki ma wiele zalet, w tym:

jeden. Kwalifikowalność nie jest oparta na zasobach ekonomicznych, które są dostępne dla studentów, studentów studiów wyższych lub zawodowych; dwa. Unikalne kody ekonomiczne to neo; około trzech. Możesz pożyczyć w przybliżeniu tyle, ile potrzebujesz, ile wynosi Taryfa Uczestnictwa (COA) ucznia na rok kalendarzowy instruktażowy, a nie jakakolwiek inna rządowa pomoc finansowa.

Liczba z. Nie ma kary za przedpłatę w Twojej dorosłej zaliczce; możesz spłacić go wcześniej i nie ma potrzeby refinansowania w przypadku, gdy ruch do przodu został w pełni wypłacony.

pięć. Możesz ewentualnie połączyć każdy dojrzały i przejść do innego federalnego kredytu studenckiego, aby zmniejszyć nowe zobowiązania, ale opłata nie jest tak wysoka, jak w przypadku pożyczek gwarantowanych lub niesubsydiowanych.

pół tuzina.Hasło kredytowe dotyczy około trzydziestu lat, ale nie dotyczy prawie wszystkich metod spłaty opartych na pieniądzach; z drugiej strony możesz skorzystać z 10-letniej transakcji lub stopniowanej i dłuższej umowy o spłatę.

osiem. Zdarza się, że ponosisz dobrą opłatę za stworzenie w wysokości czterech lat. 228% w przypadku pożyczenia podstawowego i postępu; opłata może zostać zakończona wieloma wypłatami i rozpocząć cięcia w strumieniu pieniędzy, które masz.

osiem. Możesz dostać pięcioletnie święto dziękczynienia, później nowy uczeń ukończy studia lub może rozpocznie studia wyższe; ale nie ma pewności, że zostaniesz wyrzucony z tego odroczenia.

siedem. Nie ma skomputeryzowanego pięcioletniego Święta Dziękczynienia w twoim dojrzałym i postępie; ale możesz kupić miloan odroczenie, ponieważ nowy student jest faktycznie wybierany w najbardziej podstawowych pięćdziesięciu procentach poważnych kwot na rok nauki po opuszczeniu uniwersytetu i opuszcza rzeczywiste miejsce.

10.Można to zrobić będąc dojrzałym, a także poprawić online; szkoła musi oferować program internetowy.

14. Powinieneś dodać dowolny rodzaj FAFSA; tuzin. Jeśli jesteś studentem studiów magisterskich lub przemysłowych, twoja mama i ojciec nie muszą go wypełniać; że wynagrodzą każdą poprawę, na co twierdzenia, że ​​​​po prostu spłacasz, to robi, gdy nie mogą tego osiągnąć.

kilka. Nie możesz uzyskać przewodnika i postępu, gdy masz osobisty postęp wraz z innym kapitałem handlowym; musisz najpierw wziąć rządową ilość Student College Help Detection.

15. Jeśli nie masz ogólnokrajowego tomu Detection, powinieneś go kupić, odwiedzając rządową stronę Pomocy Uczniom.

15. Nie możesz otrzymać Adult And Improve bez identyfikatora FSA; będziesz musiał o tym pamiętać, więc pamiętaj.

14. Twoja matka i ojciec potrzebują potwierdzenia pieniężnego, aby posiadać przewagę; powinni przenieść pożyczkę potwierdzić.

dziewiętnaście. Wasza matka i ojciec powinni zatwierdzić pisemną obietnicę komunikacji w formacie elektronicznym; nie wyświetla żadnych dokumentów, posuwa się do przodu, zgadza się.

10 Wykończenie: Będziesz potrzebować dobrej wartości wykrywania FSA, jeśli chcesz się zalogować, jeśli chcesz ulepszyć system sieciowy lub ogólnie nowy podręcznik, a także zaawansowane oprogramowanie komputerowe. Bez wykrywania FSA możesz utworzyć osobę, postępując zgodnie z „Otwórz świetne wykrywanie FSA” w „Zaloguj się dla siebie”, na przykład w sekcji Pożyczki i rozpocznij artykuł dotyczący zachęt pieniężnych w uzasadnieniu MyUW.